Catherine Bell profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Informace
» Základní informace
Odkazy
» Odkazy
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Catherine Bell


profil Catherine Bell

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Catherine Bell. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Catherine Bell? Kolik váží, kolik měří Catherine Bell? Jaké jsou míry Catherine Bell?Ve kterých filmech, seriálech, vystupovala Catherine Bell ? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Catherine Bell se narodila 1968-08-14. Měří 178 cm. Váží 58 kg.

Křestní jméno:Catherine Lisa
Příjmení:Bell
Povolání:modelka herečka
Datum narození:1968-08-14
Výška:178 cm
Hmotnost:58 kg
Web stránka:http://www.sweb.cz/catherine-bell/
Národnost:Britská
Občanství:Britské, Americké
Stav:vdaná
Děti:dcera Gemma (16. duben 2003)
Filmy:An Officer and a Gentleman (zpěvačka), Mother of the Bride (Chastity), Man of War/Švéd (Grace), Alien Nation: Body and Soul (Copy), Hotline Volume 3, Crash Dive (Lisa Stark), Black Thunder/Neviditelný útočník (Lisa), JAG (Sarah "Mac" Mackenzie), Cab to Canda/Taxík do Kanady (Sandy), The Time Shifters/Katastrofy (Elizabeth Wintern), Bruce Almighty/Božský Bruce (Susan Ortega)
Ostatní:Její matka je Íránka. Ve filmu "Death Becomes Her" = Smrt jí sluší hrála dablerku Meryl Streep a Isabelly Rossellini v intimnějších scénách.
Místo narození:Londýn, Velká Británie

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Catherine Bell foto a fotky Catherine Bell.

Náš tip: Hledáte další fotografie, obrázky celebrit - modelek, hereček nebo zpěvaček? Máme pro vás několik tipů. Prvním tipem jsou nové web stránky o Seleně Gomezové, dále se určitě podívejte i na stránky o Taylor Swift a Kim Kardashian.

English version of bio, Catherine Bell biography, profile zou can found hereReklama


Počítadla


CNW:Counter